PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234449}
7,6 1 143
oceny
7,6 10 1 1143
Have Dreams, Will Travel
powrót do forum filmu Have Dreams, Will Travel

Otóż znalazłem tenże film w internecie, i teoretycznie jest to jakość DVD, a mimo to wygląda jakby
był to plik nagrywany kamerą w kinie., albo jak film z lat pięćdziesiątych. Krótko mówiąc - wygląda
dość kiepsko. To normalne? Tak to zostało wydane na DVD czy to jakaś beznadziejna kopia? Nie
ma nigdzie tego filmu w lepszej jakości?

bartosz_skop

Tez wlasnie sie nad tym zastanawiam ... Nie moge sie zmusic do obejrzenia tego filmu w takiej jakosci :/ Sciagnalem nawet angielska wersje filmu bez lektora bez napisow ... I kopia rownie kiepska jak inne napotkane w sieci ... Jak ktos ma ten film w dobrej jakosci to rowniez podpinam sie z prosba o udostepnienie :D

Bradley_Cooper

Z tego co wyczytałem na zagranicznych stronach nie znajdziemy tego filmu w lepszej jakości nigdzie,a to z powodu tego, że producent zbankrutował, przez co ten film w zasadzie nigdy nie miał premiery. :D To dlatego jest go tak ciężko dostać. Wyszedł jedynie w kiepskiej jakości na DVD w Brazylii czy coś. Tak czy inaczej, póki co na wydanie blu-ray nie ma co liczyć.

bartosz_skop

Zupełnie nie rozumiem po co jakaś super-świetna jakość HD. Film to film, w każdej jakości obejrzysz. To co oglądałem było dobrej jakości.

skoczek_narciarski

Gdzie go oglądałeś? Widziałem go kilka lat temu, chciałem sobie teraz odświeżyć ale nie mogę go nigdzie znaleźć :/

Goras96

Zdaje się że na wiadomej stronie internetowej można ten film znaleść (z napisami). Niestety to niezbyt popularny film, a szkoda...

bartosz_skop

Akcja filmu dzieje się w latach 60-tych więc słaba jakość wydaje się być odpowiednia haha ;)
Ja oglądałam w nie takiej tragicznej wersji - może to nie bluray ale całkowicie do obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
bartosz_skop

Ja znalazłem wersję rosyjską z dobrą jakością. Wersja ta miała 2 ścieżki audio, więc w bodajże VLC playerze wyłączyłem rosyjską i ściągnąłem napisy - wszystko ładnie śmigało

ocenił(a) film na 10
bartosz_skop

W trakcie robienia tego filmu wytwórnia już upadała. Stąd też taka jakość. Pod koniec o ile dobrze pamiętam aktorzy się chyba nawet zrzekli wypłat pieniężnych, żeby film ten mógł ujrzeć światło dzienne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones