PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191451}

Rekin i Lava: Przygoda w 3D

The Adventures of Sharkboy and Lavagirl 3-D
5,0 9 677
ocen
5,0 10 1 9677
2,0 3
oceny krytyków
Rekin i Lava: Przygoda w 3D
powrót do forum filmu Rekin i Lava: Przygoda w 3D

Arcydzieło na miano Rodrigueza, zawsze mówiłem, że ma talent i tutaj go zaprezentował. 3/10 za niezłe motywy muzyczne i za ciekawą kolorystykę niektórych lokacji.

butryk_2

wiedziałam, że teraz to forum odrzyje. w końcu Taylorek to teraz taaakie ciacho...

paczek93

Dokładnie, a średnia powyżej 8,0 już mnie przeraża. On powinien się cieszyć z przynajmniej 5/10.

butryk_2

Rozumiem że to określenie "arcydzieło" to czysta ironia?

SkylineR34

Oczywiście ;)

ocenił(a) film na 2
butryk_2

Ten dzieciak który grał "Rekina" - hahaha ! Tak beznadziejnego dziecka-aktora jeszcze nie widziałem a tego jego odruchy godne Power Rangers... hehe, było z czego się pośmiać ;]

WujekAngelo

ciakwe, czy fanki się tak z niego pośmieją.
ale fakt, jego piosenka to była masakra :D

paczek93

Piosenka była straszna, ale przy 'połóż ten durny łeb' wybuchłam śmiechem ^^. Obejrzałam z ciekawości, zapewne w 3D wygląda dużo lepiej, bo za ciekawe to to nie było. A gdzieś kojarzyłam tę twarz i musiałam sprawdzić... A jednak! Jacob ze Zmierzchu! Mój Boże, jak on się zmienił ^^.

MissTeeQ

ale w Rekinie i Lavie irytowało mnie to, jak co chwila szczerzył zeby.. szczerze? niewiele się to zmieniło -.-

ocenił(a) film na 5
paczek93

No k**** co wy chcecie od jego zębów? Ma chłopak ładne, białe, proste zęby to je szczerzy! Proste? Co ma cały czas patrzeć "z byka"?

I_am_a_Bad_Girl

czy ty oglądałaś ten film, czy patrzysz na zdjęcia? chociaż i tam można zauważyć tę idiotyczną mine.
i pomysleć, że dwa lata temu byłam jego fanką -.- aż mi siebie żal ;d

ocenił(a) film na 5
paczek93

oglądałam Zmierzch. Aktor z Taylorka słaby, ale i tak lepszy od Kristen Niedomkniętej Szczęki.

ocenił(a) film na 7
WujekAngelo

oh my god to jest film dla dzieci, so chill out all.

ocenił(a) film na 3
adamwis25

Ten aktor grający Sharka to poprostu błazenada jak i cały ten film...

ocenił(a) film na 7
butryk_2

ironia, ironie. śliczny tayolrek jest śliczny i nic z tym koleżanko z wpisu poniżej nie zrobisz. a bajka - przednia, po prostu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones