PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191451}

Rekin i Lava: Przygoda w 3D

The Adventures of Sharkboy and Lavagirl 3-D
5,0 9 673
oceny
5,0 10 1 9673
2,0 3
oceny krytyków
Rekin i Lava: Przygoda w 3D
powrót do forum filmu Rekin i Lava: Przygoda w 3D

To jest film familijny. Postarajcie się go ocenić pod tym kątem. Kategoria wiekowa 3 - 11 lat. Pod względem wizualnym bez zarzutu. Małe dziecko nie zrozumie bardziej skomplikowanej fabuły. Zapewne większość z was oglądała go na Polsacie, a nie w kinie 3D. W związku z powyższym radzę się opanować.

ocenił(a) film na 1
widra

Byłam na tym w kinie (na 3D) jako 11letnia dziewczynka. Chciałam wyjść w połowie, podobnie jak mój 10letni brat. To jest po prostu zły film familijny.

ocenił(a) film na 5
szkl_anka

Bo to jest film dla przedszkolaków i dzieciaków z klas początkujących. Może za wysoką górną granice dałem. Świat bajkowy. i jest to film kręcony pod 3D. 2D to już nie to samo. Z resztą średnia ocen dobrze to obrazuje.

ocenił(a) film na 1
widra

Masz rację, ale uważam, że dzieci powinno się od małego przyzwyczajać do dobrych filmów - to wyrabia im dobry gust :) Jest wiele filmów (również 3D), które o wiele ładniej i bardziej przekonująco pokazują świat bajkowy.. dlatego uważam, że ten film to nieporozumienie (:

ocenił(a) film na 5
szkl_anka

Niestety. bajki amerykańskie można by śmiało zastąpić japońskimi. Ale te z państwa kwitnącej wiśni są mało znane, a w tv praktycznie nie pokazywane. Jak chociażby "Ruchomy zamek Hauru czy Laputa. Jednak do Hanny Rekinowi daleko ;)

ocenił(a) film na 1
widra

dokładnie!! W dodatku to fantastycznie rozwija akceptację na zupełnie inną kulturę, uczy innego sposobu postrzegania świata. Ale one nawet nie są dubbingowane :( Hahaha, Hanny nic nie przebije, to już podręcznikowe robienie wody z mózgu :D

widra

Córka ma 5 lat -film jej się bardzo podobał, dało się go pooglądać i nam -rodzicom, choć głównie ze względu na zabawę i śmiech dziecka :) Zgadzam się, że powinno się go oceniać pod kątem dla kogo on jest tak naprawdę jest skierowany...

widra

jak ja miałem 3-11 lat to filmy familijne były dużo lepsze

ocenił(a) film na 5
KajetanChrumps

Jak ja miałem 3-11 lat to nie było 3D i internetu w Polsce. Był trzepak. I co z tego. Czasy się zmieniają i bajki też. Ale 1 temu filmowi bym nie dał.

widra

dlatego wstrzymałem się od głosu , też wtedy nie miałem internetu i moje życie było ... ciekawsze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones