PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191451}

Rekin i Lava: Przygoda w 3D

The Adventures of Sharkboy and Lavagirl 3-D
5,0 9 678
ocen
5,0 10 1 9678
2,0 3
oceny krytyków
Rekin i Lava: Przygoda w 3D
powrót do forum filmu Rekin i Lava: Przygoda w 3D

Otiweram Klub

ocenił(a) film na 1

otwieram klub ludzi ktorzy sa obrzydzeni tym filmem i dali mu 1/10. JA juz w nim jestem ;) Anakin wiem ze obronisz teraz ten film i napiszesz na koncu swojej wypowiedzi: Mieszkam w Gdansku. Heh. ZAPRASZAM DO KLUBU. Pozdro

iGr

Jestem Ochrona filmów nie pisać głupot na temat tego filmu.Jasne.Mieszkam w Gdańsku. Polecam oglądac

Kinomaniak20

Dołączam się do klubu :) szkoda że niema 0/10

ocenił(a) film na 1
tonieja89

koleś jak możesz bronić ten "film" ?
Jesteś upośledzony że bronisz ten badziew ?

0/10

Zandarm

ja filmu nie widzialam,ale po zwiatunach juz wiem ze na niego nie pojde :D ale skoro komus sie podobal to trzeba uszanowac jego zdanie a nie wyzywac od upośledzonych...jak to mówią Każdy polak mowi o sobie...i zey optem nie bylo, ja na nikogo nie najeżdżam tylko wyrażam swoje zdanie na ten temat. (nie jestem z gdańska :DDDD)

Zandarm

ja filmu nie widzialam,ale po zwiatunach juz wiem ze na niego nie pojde :D ale skoro komus sie podobal to trzeba uszanowac jego zdanie a nie wyzywac od upośledzonych...jak to mówią Każdy polak mowi o sobie...i zey optem nie bylo, ja na nikogo nie najeżdżam tylko wyrażam swoje zdanie na ten temat. (nie jestem z gdańska :DDDD)

iGr

jak toś mnie obraza to jest do bani nie ja. Mieszkam w Gdańsku.

Kinomaniak20

nie oglądałem, ale niechybnie oceniam na 1/10
pozdro dla ludzi co tu wpadają

dog_in_the_fog

Ja tego badziewia nie oglądałam i nie mam zamiaru oglądać, ale chętnie ocenie ten ... 'film':

-1/10

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones